قفسه سینه تسویه حساب نیروی انتظامی اخبار اقتصادی و بازرگانی

قفسه سینه: تسویه حساب نیروی انتظامی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار پزشکی لزوم مصرف زغال‌اخته جهت زنان مبتلا به سرطان رحم

بررسی‌های تازه محققان دانشگاه میزوری نشان می‌دهد، مهم است افراد مبتلا به سرطان رحم در طول رادیوتراپی شروع به خوردن زغال‌اخته کنند.

لزوم مصرف زغال‌اخته جهت زنان مبتلا به سرطان رحم

لزوم مصرف زغال اخته جهت زنان مبتلا به سرطان رحم

عبارات مهم : درمانی

بررسی های تازه محققان دانشگاه میزوری نشان می دهد، مهم است افراد مبتلا به سرطان رحم در طول رادیوتراپی شروع به خوردن زغال اخته کنند.

به گزارش فارس، بررسی های تازه محققان دانشگاه میزوری کلمبیا نشان می دهد، مهم است افراد مبتلا به سرطان رحم در طول رادیوتراپی شروع به خوردن زغال اخته کنند.

به گفته پژوهشگران و براساس شواهد موجود، مصرف زغال اخته در حین درمان افراد مبتلا به این نوع سرطان، تأثیر مثبت دارد.

کارشناسان بهداشتی می گویند: «زغال اخته منبع غنی آنتوسیانین ها، فلاونوئیدها، رسوراترول و آنتوسیانین هست؛ آنتوسیانین های موجود در زغال اخته به رادیکال های آزاد که عامل سرطان هستند، حمله کرده و مانع از رشد سلول های سرطانی می شود».

یوجیانگ فانگ، سرپرست تیم تحقیق، در این باره می گوید: «در بعضی از سرطان ها نظیر سرطان دهانه رحم که در مراحل پیشرفته هست، رادیوتراپی گزینه درمانی خوبی هست؛ ولی باید این عنوان را نیز در نظر گرفت که هم وقت با رادیوتراپی آسیب به سلول های سالم نیز اتفاق می افتد؛ به همین دلیل، زغال اخته می تواند به عنوان یک ماده حساس در برابر اشعه استفاده شود».

پژوهشگران این مطالعه در آخر گفتند: از زغال اخته نه تنها می توان به عنوان یک میوه بازدارنده از سرطان استفاده کرد، بلکه می تواند به عنوان یک گزینه طبیعی جهت زیاد کردن اثربخشی درمان های موجود جهت سرطان رحم مورد استفاده قرار گیرد.

لزوم مصرف زغال‌اخته جهت زنان مبتلا به سرطان رحم

واژه های کلیدی: درمانی | استفاده | سرطان رحم | سرطان دهان | سرطان دهان | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs