قفسه سینه تسویه حساب نیروی انتظامی اخبار اقتصادی و بازرگانی

قفسه سینه: تسویه حساب نیروی انتظامی اخبار اقتصادی و بازرگانی

مجید حسینی در یک قدمی پیوستن به ترابزون

رسانه‌های ترکیه‌ای از شروع مذاکرات کلوب ترابزون اسپور این کشور با مجید حسینی خبر دادند. مجید حسینی در یک قدمی پیوستن به ترابزون عبارات..

ادامه مطلب

رضایت برانکو از خریدهای تازه پرسپولیس

سرمربی پرسپولیس از خریدهای این تیم با وجود محرومیت از حضور در نقل و انتقالات تابستانی ابراز رضایت کرد. رضایت برانکو از خریدهای تازه پرسپولیس ..

ادامه مطلب

بازیکن کمتر زندگی بهتر ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.10.26

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.10.26 /بازیکن کمتر زندگی بهتر زندگی | بازیکن | استقلال | استقلال | روزنامه | اخبار ورزشی و نتیجه های..

ادامه مطلب

دژاگه سومین شکار ایرانی المپیاکوس

به گزارش خبرورزشی، درست یکی دو روز بعد از قطعی شدن حضور احسان حاج صفی در جمع بازیکنان المپیاکوس به عنوان دومین ملی پوش ایرانی بعد از کریم انصاری فرد خبره..

ادامه مطلب

گل‌های کاوه رضایی دو رقمی شد ، برد شارلوا با درخشش مهاجم ایرانی

تیم فوتبال شارلوا با درخشش ستاره ایرانی خود در زمین وارگم به بردی پرگل دست یافت. برد شارلوا با درخشش مهاجم ایرانی/ گل های کاوه رضایی دو رق..

ادامه مطلب

طارمی در غبار

به گزارش دنیای اقتصاد ؛ «حالا چیزی حدود سه ماه است که تصویرش از جلد مطبوعات پایین کشیده شده. در سه سال گذشته خیلی به ندرت پیش می آمد که چند روزی بگذرد و نشری..

ادامه مطلب

بازتاب گسترده محرومیت طارمی در رسانه‌های عربستان

محرومیت مهدی طارمی از سوی فیفا بازتاب گسترده ای در رسانه‌‎های کشورهای عربی بخصوص عربستان داشته است.  بازتاب گسترده محرومیت طارمی در ر..

ادامه مطلب